Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Opieka

Klient zawsze może liczyć na pomoc naszych specjalistów

Nowoczesna technologia

Bezpieczna, skuteczna terapia w każdym domu

Najlepsze dla życia

Produkty stworzone z myślą o długowieczności w zdrowiu.


Supermedicus

W dniu 24 października 2015 r . nasze urządzenie otrzymało nagrodę Supermedicus. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Federacji Polskich Towarzystw Medycznych.


Vip za wysoką etykę w sprzedaży

W dniu 17 października 2015r. firma Vigget odebrała nagrodę VIP-a przyznaną za wysoką etykę sprzedaży.


Medal Europejski dla Vigget

05 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie zarząd firmy Vigget odebrał Medal Europejski potwierdzający najwyższą jakość urządzenia RezonMed.
Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli jest organizatorem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia pn. Medal Europejski.
Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają najwyższym standardom europejskim. Nominowany wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.


Vigget Firmą Roku 2013

24 października 2013r w Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie zarząd firmy odebrał z rąk dyrektora Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej Certyfikat Firma Roku 2013 w kategorii Sprzęt Rehabilitacyjny. To już drugie wyróżnienie naszego urządzenia, to co szczególnie ważne, w tym roku RezonMed uhonorowany został wraz z wyróżniającymi się ofertami firm branży medycznej.


Wydarzenia

 • zoom
  Mercedes dla najlepszego handlowca

  Najlepszy handlowiec Grupy Vigget Pani Katarzyna Mielcarek na szkoleniu w Boszkowie otrzymała samochód marki mercedes . Gratulujemy

 • zoom
  Vip za wysoką etykę w sprzedaży

  W dniu 17 października 2015r. firma Vigget odebrała nagrodę VIP-a przyznaną za wysoką etykę sprzedaży.

 • zoom
  12-13.06 szkolenie działu handlowego

  „Wszystko ma znaczenie” – to temat szkolenia działu handlowego, które odbyło się w dniach 12 – 13 czerwca. Zwróciliśmy uwagę na istotę każdego nawet najmniejszego zagadnienia związanego ze sprzedażą w budowaniu najlepszych relacji z klientami.

  Czytaj więcej...
  Nadrzędnym celem spotkań organizowanych przez firmę jest stworzenie takich warunków i atmosfery aby każdy gość czuł się zadowolony z udziału w Akademii, bez względu na to czy skorzystał z oferty czy nie.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  9.06 - Spotkanie z klientami w Gdańsku

  W dniu 9 czerwca zorganizowaliśmy kolejne spotkanie z klientami, podczas którego wykład na temat zastosowania pola magnetycznego w terapii wielu schorzeń wygłosił dr Jaremi Sciepurko. Konsultanci Medyczni podzielili się doświadczeniami związanymi z obsługą naszych klientów oraz odpowiadali na pytania gości.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  zoom
  zoom
  zoom
  27.05 debata w Krajowej Izbie Gospodarczej

  27 maja w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie odbyła się debata dotycząca branży sprzedaży bezpośredniej – szansy dla polskich firm. W debacie przy obecności dziennikarzy reprezentującymi liczne media wzięli udział Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Andrzej Arendarski,

  Czytaj więcej...
  Wiceprezes Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego, wiceprezes Fundacji Teraz Polska Andrzej Czernek oraz prezes zarządu firmy Vigget Igor Markowicz. Debata miała na celu pokazanie wielu zalet wynikających ze sprzedaży bezpośredniej. Dziennikarze otrzymali szereg informacji potwierdzających, że stanowisko polskich urzędów i ustawodawców w stosunku do branży jest wyjątkowo niekorzystne na tle Europy i świata. Z zaproszenia do udziału w debacie nie skorzystał UOKiK i nie wysłał żadnego przedstawiciela.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  20.05 spotkanie z klientami w Warszawie

  20 maja odbyło się w Warszawie kolejne spotkanie z klientami naszej firmy. Gościem specjalnym był prof. dr hab.n.med. Mariusz Posłuszny, współpracujący z firmą i promujący urządzenia do terapii zmiennym polem magnetycznym, których na co dzień używa w swojej klinice.

  Czytaj więcej...
  Konsultanci medyczni podzielili się informacjami na temat zastosowania pola magnetycznego w terapii schorzeń dotyczących zaproszonych gości. Spotkanie było świetną okazją do podzielenia się przez naszych klientów własnymi spostrzeżeniami ze stosowania generatora pola magnetycznego.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  19.05 spotkanie z klientami w Poznaniu

  19 maja odbyło się w Poznaniu pierwsze w tym roku spotkanie z klientami naszej firmy. Gościem specjalnym był prof. dr hab.n.med. Mariusz Posłuszny, współpracujący z firmą i promujący urządzenia do terapii zmiennym polem magnetycznym, których na co dzień używa w swojej klinice.

  Czytaj więcej...
  Konsultanci medyczni podzielili się informacjami na temat zastosowania pola magnetycznego w terapii schorzeń dotyczących zaproszonych gości.

 • zoom
  30.04 event z Nickiem Vujiciciem

  30 kwietnia odbyło się w Poznaniu na stadionie wielkie wydarzenie – event z osobą pokazującą jak człowiek może pokonać wszelkie trudności. Nick Vujicic to jeden z największych motywatorów i inspiratorów ludzi na świecie. Na swoich eventach zgromadził już miliony osób. W wydarzeniu wzięli udział wszyscy pracownicy i współpracownicy firmy.

 • zoom
  20-22.03 event z Anthony Robbinsem

  Wielkie wydarzenie! Anthony Robbins – uznawany za największego trenera rozwoju osobowości na świecie – po raz pierwszy w Polsce! Był niewątpliwie gwiazdą tych dni, jednak czołówka polskich trenerów również pokazała niezwykle wysoki poziom. W evencie wzięli udział przedstawiciele działu handlowego firmy.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Półmaraton Warszawski

  W dniu 29 marca 2015r. odbył się Półmaraton Warszawski w którym w grupie ponad 12 tysięcy osób uczestniczył Irek Ciara. Irek to znany kucharz terapeuta i promotor zdrowia. W półmaratonie „wspomagany” był przez Virigo.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  27 – 28 lutego szkolenie działu handlowego

  Szkolenie podzielone było na dwie części:
  I Ogromna wiedza przekazana na temat produktów z oferty Vigget, a także szkodliwości nadmiernego stosowania leków. Szkolenie prowadził wybitny specjalista z zakresu zastosowania pól magnetycznych dr Jaremiego Sciepurko - założyciel ośrodka doskonalenia zawodowego Kinetic, który zajmuje się szkoleniem rehabilitantów i fizjoterapeutów z kraju i zagranicy...

  Czytaj więcej...
  Kolejnym prowadzącym był prezes Instytutu Badawczo Rozwojowego Teslab Medica Jacek Gąsiorowski, który dokładnie omówił budowę i zastosowanie Generatora Pól Magnetycznych. Wielkim zaskoczeniem był rewelacyjny wykład chemika Zdzisława Konderki, który na podstawie materiałów udostępnianych w tajemnicy tylko lekarzom i farmaceutom omówił skutki uboczne najczęściej stosowanych leków.

  II rozwój osobisty oraz automotywacja prowadzone przez Jakuba Rajkiewicza współzałożyciela Arum, trenera rozwoju osobistego. Jakub ma ogromne osiągnięcia poparte wynikami sprzedaży oraz zaproszeniem go do poprowadzenia szkolenia w wybitnym towarzystwie – wraz z Anthony Robbinsem podczas jego wizyty w Polsce. Robert Oliński, który pokazał jak ważna jest codzienna automotywacja i nastawienie oraz jak skutecznie z nich korzystać.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Wręczenie statuetki Supermedicus - 25 października 2014r.

  Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Federacji Polskich Towarzystw Medycznych odbył się Ogólnopolski Konkurs Medyczny Supermedicus , w którym wzięły udział wyróżniające się innowacyjnością placówki i firmy medyczne z całego kraju...

  Czytaj więcej...
  Firma Vigget otrzymała nagrodę Supermedicus, z rąk Prezesa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Prof. dr hab. med. Jerzego Woy-Wojciechowskiego, za urządzenie RezonMed oraz placówki diagnostyczne Vigget Medica. Nagrody Supermedicus przyznawane były 25 października 2014r. na XVII Gali Wiktoria organizowanej przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Organizacji Rozwoju Przedsiębiorczości.

  Gośćmi honorowymi byli:
  Wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki Janusz Piechociński
  Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Prof. dr hab. med. Jerzy Woy – Wojciechowski
  Oraz Marszałkowie i Wojewodowie Województw
  Mazowieckiego
  Kujawsko – Pomorskiego
  Warmińsko – Mazurskiego
  Śląskiego
  Dolnośląskiego
  Podkarpackiego
  Lubuskiego
  Wielkopolskiego
  Świętokrzyskiego
  Podlaskiego

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Gala VIP 2014 - 10 października 2014r.

  Redaktor naczelny "Magazynu VIP" Mariusz Gryżewski pogratulował bohaterom uroczystości wyróżnień, będących podsumowaniem ich dotychczasowej pracy. Laureaci reprezentowali odległe od siebie dziedziny: kulturę, sztukę, biznes, ochronę zdrowia, samorządy...

  Czytaj więcej...
  a jednak wszystkich łączył wspólny mianownik - w sferze, jaką reprezentują, są niewątpliwymi liderami. Ich praca przynosi nie tylko wymierne efekty ekonomiczne, lecz także wpływa na promocję Polski oraz polskiej kultury i przedsiębiorczości, a także sprzyja powstawaniu nowatorskich produktów i usług. W gronie nagrodzonych znaleźli się:

  Prof. Jerzy Bralczyk
  Prof. Zbigniew Lew-Starowicz
  Jan Nowicki
  Daniel Olbrychski
  Roman Kłosowski
  Krystyna Czubówna
  Czesław Lang
  Marek Torzewski
  Zbigniew Buczkowski
  Emilia Krakowska
  Wojciech Malajkat
  Cezary Pazura
  Wśród nagrodzonych firm znalazła się firma Vigget, która otrzymała statuetkę Produkt VIP-a za nowatorski produkt jakim jest Program Ochrony Zdrowia Rodziny.

  Czytaj więcej: www.magazynvip.pl
  Obejrzyj relacje: www.rynekinwestycji.pl

 • zoom
  Szkolenie dla działu handlowego

  W dniach 29-30 sierpnia 2014 w Poznaniu w hotelu Twardowski odbyło się szkolenie dla działu handlowego Vigget.
  Wśród wykładowców gościliśmy prof. dr hab. Ryszarda Krzyminiewskiego, prof. dr n. med. Mariusza Posłusznego, pracowników naukowych Teslab Medica oraz konsultantów medycznych Vigget.

  Czytaj więcej...
  Prof. Krzyminiewski poprowadził szkolenie z zakresu badań pulsoksymetrii wysokiej rozdzielczości zakończone wręczeniem uczestnikom certyfikatów. Prof. Posłuszny przedstawił temat związany z podstawami magnetoterapii oraz magnetostymulacji ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania urządzenia RezonMed. Konsultanci medyczni Vigget przedstawili praktyczne zastosowanie urządzenia RezonMed. Podzielili się informacjami na temat efektów terapii RezonMed uzyskanych wśród kilkunastu tysięcy klientów. Pracownicy naukowi Teslab Medica omówili korzyści wynikające z zastosowania urządzenia Vital Aqua oraz wyniki badań laboratoryjnych przeprowadzone we Wrocławskim Parku Technologicznym.

 • zoom
  W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

  W maju b.r. Stowarzyszenie OPUS w Jarocinie rozpoczęło realizację projektu z zakresu promocji zdrowego stylu życia pod hasłem „ W zdrowym ciele zdrowy duch”. Projekt finansowo wspierany jest przez Starostwo Powiatowe, Gminę Jarocin oraz firmę VIGGET.
  Cykl spotkań skierowany jest głównie do osób po 50 roku życia...

  Czytaj więcej...

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  IV Wałbrzyska Konferencja Fizjoterapeutyczna

  W dniu 16 maja, w malowniczej scenerii, na Zamku Książ w Wałbrzychu, odbyła się IV Wałbrzyska Konferencja Fizjoterapeutyczna. Tematem konferencji była "Fizjoterapia w schorzeniach kręgosłupa".
  Firma Vigget była jednym z patronów konferencji, gdzie prowadziła wykład dotyczący zastosowania pól magnetycznych w fizjoterapii domowej. Wykład prowadzili mgr Jacek Gąsiorowski oraz mgr fizjoterapii Kinga Kozłowska.

 • zoom
  Szkolenie dla pracowników Vigget

  W dniu 11.04.2014 w Środzie Wielkopolskiej w hotelu Almarco odbyło się szkolenie dla działu handlowego. Szkolenie miało na celu zwiększenie kompetencji pracowników odpowiedzialnych za kontakt z klientami firmy. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń całego działu i wprowadzenia dobrych praktyk służących podnoszeniu jakości obsługi klienta.

  Pokaż galerię...

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  „Akcja Wesołych Ogrodników” – Vigget wspiera chore i niepełnosprawne dzieci.

  Już po raz czwarty na terenie Ziemi Jarocińskiej odbyła się Akcja Wesołych Ogrodników. Wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zbierane są pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji "Ogród Marzeń".

  Czytaj więcej...
  Zbiórka przeprowadzana jest na ulicach, ale również podczas wielu imprez, które organizowane są w ramach przedsięwzięcia. W tym roku Akcja odbyła się 22 i 23 marca. W niedzielę dzieci mogły wziąć udział w Warsztatach Sztuk Cyrkowych, po południu rozegrano Turniej w Dwa Ognie, a wieczorem odbył się piknik "Mistrzowie Ognia" z niesamowitym pokazem Fire Show. Podczas turnieju i pikniku występowali lokalni artyści, odbyły się także licytacje bardzo wartościowych przedmiotów. Strój Marcina Gortata został kupiony za 1000 zł.W sumie udało się zebrać ponad 30 tys. złotych.Fundacja "Ogród Marzeń" część pieniędzy przeznaczy na wsparcie leczenia, rehabilitację i środków higienicznych dla podopiecznych. Zorganizuje również 6 turnusów rehabilitacyjnych i obóz integracyjny, na który zostaną zaproszone również dzieci z Domu Dziecka w Dobieszczyźnie. Akcję Wesołych Ogrodników udało się zorganizować dzięki wsparciu gminy Jarocin oraz firmy VIGGET.

 • zoom
  Finalistki Miss Egzotica używają rozwiązań Vigget

  "Super urządzenie, działa praktycznie na większość naszych dolegliwości. Bardzo poręczne i łatwe w użyciu. W tak prosty sposób możemy dbać o nasze zdrowie i komfort życia."

  Zapraszamy na nasz fanpage...
 • zoom
  Jak nie my to kto?

  Dnia 22 marca 2014r. w Koźminie Wielkopolskim odbył się koncert charytatywny „Jak nie my to kto” dla Amelii Patalskiej i Antoniny Forszpaniak zorganizowany przez Natalię Osuch i Natalię Krysztofiak. Całość rozpoczęła się o godzinie 15:00 w sali kina „Mieszko” w Koźminie Wielkopolskim. Przygotowania trwały miesiąc. W tym czasie szukałyśmy sponsorów, gadżetów na licytację, wolontariuszy, artystów oraz załatwiałyśmy sprawy organizacyjne.

  Czytaj więcej...
  Na naszej scenie wystąpili: Oliwia Wieczorek, zespoły: Seven, NO NAME kids, NO NAME, Bujambi, Grochu, Zielony Lasek, Shaman Dread NNS WODNIK Symbioza oraz Monroe. Mogliśmy również podziwiać tańce towarzyskie wykonane przez Jakuba Marcisza i Wiktorię Kowalską. Naszemu koncertowi patronowało stowarzyszenie „Młodzi z pomocą”, nie zabrakło również ratowników medycznych i straży pożarnej. Wolontariusze z koźmińskiego I LO im. Powstańców Wielkopolskich wykazali się sumienną pracą: dziewczyny przygotowały poczęstunek dla przybyłych gości i obsługi koncertu oraz zbierały pieniążki do puszek kwestarskich . Licytację prowadził Jarosław Dykcik. W sumie uzbieraliśmy 3564,30 zł. Podczas koncertu można było poznać rodziny obu dziewczynek i je same. To naprawdę przemili, sympatyczni ludzie. W tym samym dniu od godz. 9.00 na boisku sportowym „Orlik” odbywał się turniej charytatywny dla dziewczynek zorganizowany przez Przemysława Reszkę i Jakuba Osucha. Wzięło w nim udział 14 drużyn. Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Pro-Met’u. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy wszystkim sponsorom i zaangażowany w to przedsięwzięcie osobom bez których nie udałoby się nam zorganizować koncertu.
  Zobacz galerie z wydarzenia...
 • zoom
  Fizjoterapia & rehabilitacja

  Najpopularniejszą metodą walki z bólem jest zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wynika to z dużej dostępności preparatów oraz znacznych nakładów finansowych na reklamę, które ponoszą firmy produkujące popularne środki przeciwbólowe...

 • zoom
  Szkolenie dla pracowników Vigget

  28 lutego – 01 marca 2014r. W Luboniu w hotelu Poznańskim odbyło się szkolenie dla pracowników Vigget. Wykłady wygłosili:
  Prof. dr hab. Ryszard Krzyminiewski kierujący Zakładem Fizyki Medycznej na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu – nowoczesne metody diagnostyczne pulsoksymetria wysokiej rozdzielczości.

  Czytaj więcej...
  Anna Kalata – ekonomista, była minister pracy i polityki społecznej ale przede wszystkim wielka pozytywna osobowość i inspiracja do zmian – 10 Reguł Kalaty

  Robert Oliński – trener, terapeuta – porywający wykład o kreowaniu rzeczywistości. Naukowe wytłumaczenie wpływu pozytywnego myślenia na osiąganie sukcesów.

  Davina Reeves oraz Szef Irek – czarująca para z Nowego Jorku. Davina to Miss Nowego Jorku o niebywale ciepłej osobowości, pokazała szereg ćwiczeń pomagających osiągnąć zdrowie i dobre samopoczucie. Jej mąż Szef Irek – to wybitny, znany w świecie kucharz terapeuta. Zajmuje się leczeniem poprzez zdrowe odżywianie. Uczestnicy szkolenia poznali kilka tajników zdrowej, naturalnej, ekologicznej kuchni oraz skosztowali jego wyjątkowe przekąski.

  Dr n.med. Leszek Marek Krześniak – lekarz zajmujący się medycyną naturalną przedstawił wykład na temat znaczenia suplementacji w utrzymaniu zdrowia oraz skuteczną diagnostykę patogenów metodą Volla. Przedstawił również korzyści wynikające z terapii urządzeniem VitronMed.

  Jacek Gąsiorowski – pracownik naukowy Instytutu Teslab Medica omówił znaczenie wody w utrzymaniu zdrowia człowieka oraz przedstawił najnowsze urządzenie Instytutu VitalAqua do produkcji zdrowej, naturalnej wody.

  Jarosław Glinicki – pokazał jak pasożyty, grzyby i inne patogeny niszczą nasze życie a także przedstawił skuteczna metodę walki z intruzami poprzez urządzenie VitronMed.
  Pokaż galerię...

 • zoom
  Miss Egzotica

  10 lutego 2014r w Warszawie w hotelu Sound Garden odbyły się warsztaty dla finalistek tegorocznego konkursu Miss Egzotica. Firma Vigget przedstawiła finalistkom wykład o autoterapii neuropsychologicznej będący częścią Programu Ochrony Zdrowia Rodziny. Wszystkie finalistki otrzymały nagrania do skutecznej walki ze stresem, przygotowujące do wystąpienia w finale.

  Pokaż więcej zdjęć...

 • zoom
  Podsumowanie Biznesowe Roku 2013

 • zoom
  Suplementy diety 2014

  W dniach od 12 do 13 lutego 2014r. firma Vigget brała udział w konferencji branżowej „Suplementy diety 2014”. W ramach spotkania poruszane były tematy dotyczące obecnej sytuacji rynkowej – wyzwania i zagrożenia stojące przed branżą.

  Czytaj dalej...

  Omawiane były aspekty bezpieczeństwa stosowania suplementów diety, zamieszczania reklam w mediach, a także aspekty dotyczące regulacji prawnych, w tym znakowania suplementów diety. Wśród zaproszonych prelegentów udział wzięli m.in. Ewa Jankowska Prezes Zarządu PASMI, dr hab. n. med. Ewa Widy-Tyszkiewicz z Katedry i Zakładu Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Anna Starnawska-Oleńko z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Firma Roku 2013

  24 października 2013r w Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie zarząd firmy odebrał z rąk dyrektora Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej Certyfikat Firma Roku 2013 w kategorii Sprzęt Rehabilitacyjny.

  Czytaj dalej...

  To już drugie wyróżnienie naszego urządzenia, to co szczególnie ważne, w tym roku RezonMed uhonorowany został wraz z wyróżniającymi się ofertami firm branży medycznej.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Szkolenie dla działu sprzedaży

  W dniach 12 – 13 listopada odbyło się szkolenie dla działu sprzedaży. Handlowcom zostali przedstawieni trenerzy, którzy służyć będą pomocą w systematycznym podnoszeniu umiejętności.

  Czytaj dalej...

  Przedstawiciele firm współpracujących przedstawili nowe rozwiązania informatyczne usprawniające obsługę sprzedażową i posprzedażową. Spotkanie było okazją do nagrodzenia osób, które osiągnęły najlepsze wyniki świadczące o wysokiej jakości obsługi klienta.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Szkolenie dla działu handlowego

  08 czerwca odbyło się szkolenie dla działu handlowego podczas, którego przedstawiona została nowa oferta firmy oraz plany na najbliższą przyszłość. Szkolenie było okazją do rozmowy z przedstawicielami instytutu Teslab Medica.

  Czytaj dalej...

  To wspaniała okazja do podnoszenia kwalifikacji i wiedzy działu handlowego oraz przekazania naukowcom informacji na temat oczekiwań naszych klientów.

 • Pokaż zdjęcie...
  Medal Europejski dla Vigget

  05 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie zarząd firmy Vigget odebrał Medal Europejski potwierdzający najwyższą jakość urządzenia RezonMed. Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli jest organizatorem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia pn. Medal Europejski.

  Czytaj dalej...

  Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowany wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Małopolskie Forum Zdrowia

  W dniu 16 marca 2013r. W Centrum Dydaktyczno – Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie odbyło się Małopolskie Forum Zdrowia. Podczas Forum odbywały się konferencje branżowe oraz otwarte prezentacje. Między innymi wykład na temat zastosowania pól magnetycznych niskiej częstotliwości wygłosili przedstawiciele Instytutu Teslab Medica. Uczestnicy mogli poznać zastosowanie urządzenia RezonMed w terapii wielu schorzeń. Relacje z Forum znalazły się prasie, radio oraz telewizji.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Wręczenie Certyfikatu Firma Roku 2012 w kategorii Sprzęt Rehabilitacyjny

  16 września 2012r w Warszawie podczas uroczystej gali zarząd firmy odebrał z rąk dyrektora programowego Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej certyfikat Firma Roku 2012 w kategorii Sprzęt Rehabilitacyjny

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Szkolenie w Zakładzie Fizyki Medycznej UAM

  17 września 2012r w Zakładzie Fizyki Medycznej Wydziału Fizyki Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu odbyło się szkolenie dla działu handlowego Vigget.
  Podczas szkolenia prof. dr hab. Ryszard Krzyminiewski przedstawił metodę numerycznej analizy fali pulsu. Metoda ta pozwala na wczesne wykrycie nawet niewielkich zmian w pracy serca oraz całego układu krążenia.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Szkolenie dla działu handlowego

  17 września 2012 w Brodowie odbyło się szkolenie dla działu handlowego firmy Vigget
  Na szkoleniu zarząd firmy zaprezentował program Akademii Zdrowia Vigget. Omówione zostały szczegółowo cztery filary programu ochrony zdrowia.

  Czytaj dalej...

  W skład programu weszły badania numerycznej analizy fali pulsu i inne przeprowadzane przez konsultantów z klientami, oraz grupy specjalistycznych produktów które w ofercie Vigget pojawią się jeszcze w tym roku.

 • zoom
  Wyłączność dla firmy Vigget na badania numerycznej analizy fali pulsu

  Zarząd firmy Vigget podpisał z prof.dr hab. Ryszardem Krzyminiewskim, kierującym Zakładem Fizyki Medycznej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu A.Mickiewicza, umowę dotyczącą przeprowadzania badań numerycznej analizy fali pulsu.

  Czytaj dalej...

  Umowa dotyczy zasad wyłączności stosowania metody i oprogramowania w branży sprzedaży bezpośredniej dla firmy Vigget. Metoda pozwala na wczesne wykrycie nawet niewielkich zmian w pracy serca i całego układu krążenia.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Vigget - Vigget w kategorii Sprzęt Rehabilitacyjny

  Dział weryfikacji Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej po zweryfikowaniu kilkuset zgłoszeń wyróżnił firmę Vigget jako Firmę Roku 2012 w kategorii “Sprzęt Rehabilitacyjny”

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Szkolenie dla działu handlowego Vigget w siedzibie instytutu Teslab Medica

  Szkolenie prowadzili pracownicy instytutu oraz goście:
  - mgr reh. Małgorzata Drygas-Majka – kierownik Zakładu Rehabilitacji Leczniczej Szpitala Powiatowego w Lubinie

  Czytaj dalej...

  -prof.nzw.dr n.med. Dariusz Kwolek – specjalista zdrowia publicznego, specjalista rehabilitacji, ekspert międzynarodowy ONZ.
  Głównym tematem było zastosowanie pól magnetycznych zmiennych częstotliwości w rehabilitacji oraz omówienie zastosowania RezonMed w przypadku terapii opisanych w instrukcji i publikacjach naukowych. Przedstawiono także ostatnie dokonania naukowe oraz na rzecz propagowania idei Vigget w środowiskach lekarskich i instytucjach związanych z dystrybucją wyrobów medycznych.

 • zoom
  Vigget na Forum Studentów Nauk o Zdrowiu

  Wyrób Rezonmed i firma dystrybucyjna Vigget była przedmiotem referatu wygłoszonego na Forum Studentów Nauk o Zdrowiu pt. „Możliwości funkcjonowania zawodowego w usługach zdrowotnych dla absolwentów nauk o zdrowiu w krajach Unii Europejskiej”.

  Czytaj dalej...

  Wykładowca – prof. nzw. dr n. med. Dariusz Kwolek – zaprezentował idee wyrobu RezonMed i w jego kontekście możliwości funkcjonowania jako zawód promotora zdrowia (oficjalny zawód na liście zawodów). Zwrócił uwagę na podobny zawód, funkcjonujący w Niemczech, jakim jest doradca zdrowotny (Gesundheitsberater). W referacie nakreślono połączenie możliwości usług doradczych i dystrybucji wyrobu zdrowotnego RezonMed po profesjonalnym kształceniu w tym zakresie przez uczelnie wyższą (w ramach studiów kierunkowych lub jako studia podyplomowe czy kursy specjalistyczne).

 • zoom
  RezonMed na Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Społecznej pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

  23 maja 2012 podczas konferencji organizowanej w ramach 100-lecia Polskiego Towarzystwa Medycyny Społecznej w sesji tematycznej „Problemy zdrowotne populacji dorosłych”

  Czytaj dalej...

  w ramach referatu „Medycyna fizykalna w terapii chorób społecznych – przykłady zastosowań” zostało oficjalnie zaprezentowane działanie aparatu RezonMed w szerokim zastosowaniu terapeutycznym. Sesji tematycznej „Problemy zdrowotne populacji dorosłych” przewodniczył i referat ten wygłosił prof. nzw. dr n. med. Dariusz Kwolek, specjalista rehabilitacji i specjalista zdrowia publicznego.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Spotkanie rekrutacyjne

  8 maja 2012 Rozpoczęła się rekrutacja do struktur sprzedażowych. Pierwsze spotkania odbyły się w Łodzi, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

 • zoom
  Rekomendacja Business Center Club

  bcc7 maja 2012 Prezes Business Centre Club Marek Goliszewski podczas uroczystego spotkania w Pałacu Lubomirskich w Warszawie wręczył zarządowi Vigget rekomendację BCC.
  Rekomendacja potwierdza wiarygodność oraz przestrzeganie zasad etyki kupieckiej, zasad fair play i Kodeksu Honorowego Członka BCC.

  Rekomendacja
 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Pomoc młodym sportowcom

  Vigget pomaga młodym sportowcom. Wspomagamy klub tenisa stołowego prowadzony przez Pana Ryszarda Kamińskiego.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Prezentacje hotelowe Vigget

  W dniach 24 – 27 luty odbyły się pierwsze prezentacje hotelowe VIGGET w hotelach Polonia w Warszawie oraz Qubus we Wrocławiu . Nasi prezenterzy przedstawili zaproszonym gościom RezonMed, który został bardzo dobrze przyjęty .

  Czytaj dalej...

  Zdaniem naszych gości wreszcie pojawił się na rynku przebadany , skuteczny , prosty i bardzo potrzebny produkt , który powinien znaleźć się w każdym domu.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Inauguracyjna prezentacja urządzenia RezonMed

  7 lutego 2012 w Dolsku w ośrodku konferencyjnym Wiila Natura odbyła się inauguracyjna prezentacja urządzenia RezonMed. To szczególna chwila, ponieważ pracownikom firmy, jako pierwszym został zaprezentowany efekt wielomiesięcznej,

  Czytaj dalej...

  wspólnej pracy zarządu firmy oraz partnerskiego Instytutu Teslab Medica. Zarząd firmy przedstawił też wizję rozwoju firmy VIGGET na najbliższy rok w Polsce i poza jej granicami.

 • zoom
  Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

  21 stycznia 2012 w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu organizowana przez Business Centre Club . to najbardziej prestiżowy wieczór biznesowy w roku. BCC jest Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców.

  Czytaj dalej...

  Członkowie BCC reprezentują wysokie normy etyczne , przestrzegają zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności . BCC koncentruje się na działaniach lobbingowych , których celem jest rozwój polskiej gospodarki , zwiększenie liczby miejsc pracy i pomoc przedsiębiorcom. Z członkami Klubu konsultowali się dotychczas wszyscy prezydenci , premierzy i ministrowie Rzeczypospolitej Polskiej. Na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu obecni byli członkowie zarządu naszej firmy jako osoby zrzeszone w BCC.


 • opinia Pana Marka Goliszewskiego Prezesa Business Center Club


 • opinia Pana prof. dr hab. Mariusza Posłusznego, specjalisty rehabilitacji ruchowej


 • opinia Pani Małgorzaty Drygas-Majka, kierownik Zakładu Rehabilitacji Leczniczej - Szpital Powiatowy w Lubinie


 • opinia dr fizjoterapii Jaremi Sciepurko, Kinetic - Ośrodek Szkolenia Zawodowego


 • opinia dr Bożeny Ludwin, Lekarz chorób płuc, specjalista medycyny rodinnej i organizacji ochrony zdrowia, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pwała II


 • opinia lek. med. Witolda Kowalewskiego, specjalisty Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)


 • opinia Dr Grażyny Jasieniak Pinis, lekarz chorób wewnętrznych Szpital Uniwersytecki w Krakowie Oddział Kliniczny


 • opinia Dariusza Dalke, Pogoń Szczecin, fizjoterapeuta


 • opinia Macieja Kukułki, Miedziowe Centrum Zdrowia